Aktualności

Rewolucja na rynku energetycznym. Nowe wydajniejsze panele wchodzą na rynek za sprawą włoskiej grupy energetycznej Enel. Moc pojedynczego panelu fotowoltaicznego wniesie aż 680 W. Panele spółki Enel Green Power produkowane są w Europie, w fabryce w Katani, które jest miastem położonym na Sycylii.

Ministerstwo Klimatu i Środowiska przygotowało nowe dofinansowania ze środków Unii Europejskiej. Rząd polski w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) 2014-2020 zgłosił zmiany Komisji Europejskiej, zakładające wprowadzenie obszaru F „Zielona energia w gospodarstwie rolnym” dla operacji „Modernizacja Gospodarstw Rolnych”. Środki można przeznaczyć na uruchomienie instalacji fotowoltaicznych w gospodarstwach rolnych. Nabór zostanie ogłoszony przez Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

W dniach 10-11 października odbyła się zorganizowana przez Europejskie Centrum Biznesu 8. edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego w Lublinie.

W ostatnich dniach Prezes WestWind Energy Polska sp. z o.o. Felix Kurpiers wraz z pracownikami uczestniczy w Konferencji Energetyki Wiatrowej PSEW w Serocku.

West Wind Energy na V Narodowym Kongresie Biometanu

Firma WestWind Energy uczestniczy w Welconomy Forum, którego XXIX edycja trwa w Toruniu.

Nowa siedziba firmy WestWind w Prószkowie

W dniu 28 kwietnia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Kongresie Polska Wieś.

Projekty dla farm fotowoltaicznych, projekty magazynów energii, instalacji biogazowych
Energia odnawialna
Planowanie, budowa, serwis farm wiatrowych
w-energy logo
Masz pytania? Umów się na spotkanie.
Interesuje Cię nasza działalność? Zapraszamy do współpracy!